آنچه که از تربیت فرزند باید بدانید
به همت مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان ارائه شد

آنچه که از تربیت فرزند باید بدانید

22 مرداد 1396


به منظور ثبت نام در درس از اینجا وارد شوید.

تغییر و تحولات شگرف و عمیقی که در زمینه‌های تکنولوژی و گسترش فناوری اطلاعاتي و ارتباطی رخ داده است، تربیت نسل جدید را با تغییرات و معضلات جدی روبرو ساخته است؛
هر قدر اثر گذاران تربیتی شناخت عمیق تری از مراحل رشد و تحول کودکان داشته باشند، بالطبع از آمادگی افزونتری برای درک نیازها و حُسن تأمین آنها و پرورش توانمندی های کودکان برخوردار خواهند بود.

مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان در راستای رسالتی که دارد با هدف ارتقای مهارت تربیت فرزند با توجه به ملاحظات رشدی و با تکیه بر آموزه‌های دینی در این حوزه اقدام به تولید درسی با عنوان بایسته های تربیت فرزند نموده است.

این درس در قالب هشت جلسه با عناوینی همچون مقدمات تربیتی، مبانی کلی تربیتی ، دوره بنیان گذاری(0 تا 2 سالگی) دوره یادگیری و تمرکز(2 تا 6 سالگی)، دوره پیش دبستانی و دبستان(دوره انتقال و ملاحظات آن) ، دوره پیش دبستانی ودبستان(یادگیری و ملاحظات آن) ، دوره نوجوانی( بحران هویت) و دوره نوجوانی ( بحران های بلوغ، استقلال و شخصیت) تولید شده است.

دکتر حمید حبشی روانشناس و مشاور خانواده که سال هاست در این حوزه مشغول به فعالیت است در این درس به دنبالارتقاء سطح بینش و دانش فراگیران نسبت به کلیات و پایه های تربیتی و ارتقاء سطح بینش و دانش فراگیران نسبت به شایسته های رشدی تربیت فرزند می باشد.

ارسال نظرات

کد امنیتی:

درس ها
اساتید مرکز
پشتیبانی
ارتباط با ما
شبکه های اجتماعی

نگاره فرادانش : : : el@nahad.ir : : : ec.nahad.ir