برگزیدگان «جشنواره‌های آموزش مجازی دانشگاهیان» مشخص شدند
همزمان با فرارسیدن ایام الله دهه فجر

برگزیدگان «جشنواره‌های آموزش مجازی دانشگاهیان» مشخص شدند

13 بهمن 1395

همزمان با فرا رسیدن ایام الله دهه فجر برگزیدگان جشنواره‌های آموزش مجازی دانشگاهیان مشخص شدند.

مرتضی فاضلی مدیر آموزش‌های فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اعلام این خبر افزود: جشنواره شهرخدا، یادواره نشانی بهشت و سوگواره نهضت حسینی سه دوره آموزشی بودند که خوشبختانه با استقبال استادان و دانشجویان مواجه شد و از میان شرکت‌کنندگان بالغ بر 80 نفر متناسب با امتیازات کسب شده به قید قرعه انتخاب شدند که جوایزی همچون تبلت،کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و جوایز نقدی به آنها اهدا خواهد شد.

وی افزود:‌ علاوه بر اینها شرکت کنندگانی که موفق به اتمام دوره و کسب امتیاز لازم شدند گواهی‌نامه این دوره آموزشی را نیز دریافت کردند.

فاضلي همچنين در تشریح جزییات این جشنواره ها اضافه كرد: جشنواره شهر خدا که همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان آغاز شده بود با هدف ارتقاء سطح دانش و معرفت و التذاذ معنوي مخاطبین و موانست بيشتر با قرآن و معارف، ارتباط با خداوند و آشنايي با زندگي و سيره اهل بيت برگزار شد.

وی درباره یادواره نشانی بهشت خاطر نشان کرد: یادواره نشانی بهشت (درسگفتارهای فاطمی) با هدف ارتقا سطح معرفتی و بینشی و آشنایی جامعه دانشگاهی کشور با سیره یگانه بانوی عالم خلقت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها در ایام شهادت حضرت زهرا(سلام الله علیهما) برگزار شد و مخاطبان در قالب چهار جلسه با سیره و سبک زندگی آن بانوی بزرگوار آشنا شدند.

مدیر آموزش‌های فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها درباره سوگواره نهضت حسینی نیز افزود: با توجه به نیاز مبرم قشر دانشگاهی به اندیشه های اسلامی و ضرورت پرداخت عمیق‌تر به ابعاد سیاسی و اجتماعی حادثه عاشورا در تثبیت نگاه نو به نهضت امام حسین(علیه السلام) ، مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان سوگواره نهضت حسینی را در ایام محرم و صفر برگزار نمود.

فاضلی در پایان افزود: مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان قصد دارد این جشنواره ها و دوره های آموزش مجازی را در همه دانشگاه های کشور با مشارکت دفاتر نهاد و همچنین معاونت های دانشجویی و فرهنگی دانشگاه ها برگزار کند.

مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان یکی از مراکز تولید محتوای فرهنگی، سیاسی، معرفتی و مهارتی در فضای مجازی است که خدمات رایگان آموزشی را به صورت شبانه روزی و از طریق اینترنت ارائه می‌دهد و تاکنون بیش از 328هزار دانشجو و استاد دانشگاه در این سامانه عضو شده‌اند.

به منظور آگاهی از فهرست نفرات برگزیده از اینجا وارد شوید.

ارسال نظرات

کد امنیتی:

درس ها
اساتید مرکز
پشتیبانی
ارتباط با ما
شبکه های اجتماعی

نگاره فرادانش : : : el@nahad.ir : : : ec.nahad.ir