دوره آموزشی موشن گرافیک
نگاره فرادانش به همت مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان و دانشگاه سروش صدا و سیما برگزار می کند:

دوره آموزشی موشن گرافیک

02 مرداد 1396


موشن گرافیک رشته ای نسبتا جدید در دنیای رسانه های دیجیتال است که به دلیل اهمیت و کاربرد بالای آن اقبال زیادی از سوی هنرمندان و هنردوستان عرصه رسانه های دیجیتال به استفاده از آن شده است. موشن گرافیک را می‌توان تخصصی میان رشته ای در بیان رشته های هنری دانست چرا که طراحی کارگردانی، موسیقی، گرافیک،استوری برد در کنار نرم افزارهای پرکاربردی که امروزه برای برای خلق کردن یک محصول خوب و قابل قبول باید به آنها تسلط بالایی داشت در این رشته وجود دارد.

در همین راستا گروه آموزشی نگاره فرادانش، اقدام به برگزاری دوره‌‌ای مقدماتی و پیشرفته موشن گرافیک نموده است. وجه تمایز اصلی این دوره با دوره‌های مشابه پروژه محور بودن آن می باشد که فراگیران با انجام چند پروژه واقعی درس را آموزش دیده و با کسب نمره قبولی در این پروژه ها گواهی نامه آموزشی معتبر از سوی مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان و دانشگاه سروش صدا و سیما دریافت می‌نمایند لذا پس از گذراندن این درس توانایی ورود به بازار کار و انجام پروژه های واقعی را دارند. از آنجا که این دوره به صورت مجازی ارائه می گردد و مخاطبان می توانند در هر زمان و مکانی دوره ها را آموزش ببینند فراگیران برای اینکه بتوانند مشکلات و سوالات خود را حل کنند می توانند با حضور در تالارهای گفتگو مشکلات و سوالات خود را مطرح کنند تا علاوه بر مشورت با دیگر اعضاء از راهنمایی های استاد درس نیز بهره مند شوند.

فراگیرانی که پروژه های آنها جزء پروژه های برتر قرار بگیرد و جزء نفرات برتر باشند از جوایز نفیس و گواهی آموزشی برخوردار می گردند.

با توجه به ظرفیت محدود دوره اولویت با کسانی است که در بازه زمانی مرحله پیش ثبت نام با مراجعه به سایت اقدام به ثبت نام کنند.

این دوره با همکاری مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان و دانشگاه سروش صدا و سیما برگزار می‌گردد.

علاقه مندان به منظور ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایتnegarehdanesh.ir مراجعه نمایند.


ارسال نظرات

کد امنیتی:

درس ها
اساتید مرکز
پشتیبانی
ارتباط با ما
شبکه های اجتماعی

نگاره فرادانش : : : el@nahad.ir : : : ec.nahad.ir